Lokalizacja i komunikacja

Aleja Pokoju to jedna z głównych arterii Krakowa zapewniająca sprawny dojazd do centrum oraz poza miasto. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli dojechać samochodem do dworca PKP, MDA i Galerii Krakowskiej w kilkanaście minut. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji ATAL Aleja Pokoju znajdują się również przystanki tramwajowe, co pozwoli mieszkańcom na szybkie i bezkolizyjne dotarcie do wybranej lokalizacji na terenie Krakowa.

W pobliżu osiedla

Usytuowanie inwestycji przy Alei Pokoju zapewni przyszłym mieszkańcom wysoki komfort oraz możliwość odpoczynku w jednym z pobliskich parków. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne tereny rekreacyjne i wypoczynkowe. Zaledwie 1 km dzieli inwestycję od jednego z najpiękniejszych i największych parków w Krakowie - Parku Lotników Polskich połączonego z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema, który pełni rolę sensorycznego parku edukacyjnego. W ich obrębie funkcjonuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi: place zabaw, boiska do gry, ścieżka rowerowa i biegowa. Tuż obok znajduje się hala widowiskowa Tauron Arena, w której odbywają się liczne koncerty, pokazy filmowe, występy sportowe i wiele innych wydarzeń. Dotarcie na pobliską uczelnię AWF zajmie niecałe 10 minut spacerem. Na zakupy można wybrać się do pobliskiego centrum handlowego, skupiającego w jednym miejscu butiki oraz liczne punkty gastronomiczne i usługowe. Nieco dalej, w zasięgu kilkuminutowej przejażdżki, znajduje się także duży sklep z asortymentem sportowym oraz Galeria Plaza. W pobliżu osiedla usytuowane są też inne, mniejsze sklepy, stacje benzynowe oraz placówki usługowe, handlowe i edukacyjne.

Obszar, na którym powstanie inwestycja, jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami miasta. Zamieszkanie w pobliżu Parku Lotników Polskich, licznych kompleksów handlowych i biurowych to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto ceni dostępność rozbudowanej infrastruktury miejskiej, sklepów i zieleni. Teren inwestycji jest oddalony od Bulwarów Wiślanych o zaledwie 3 kilometry, a to właśnie wokół Wisły, Wawelu, krakowskiego Kazimierza i okolicznych ścieżek spacerowych i rowerowych toczy się życie towarzyskie miasta. Mieszkańcy osiedla ATAL Aleja Pokoju będą mogli w kilkanaście minut dojechać do centrum, co przełoży się na łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta Krakowa.

 

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij